Od roku 2001 se zabýváme prodejem šperků přes internet. Obsloužili jsme přes 70.000 zákazníků a víme, co od nás naši klienti očekávají. Proto se držíme důležitých bodů:

1. Ceny šperků – díky dlouhé historii prodeje šperků máme vždy ceny nižší než konkurence. U šperků(nejen u nich), které mají závazné doporučené ceny, můžete čerpat klientských výhod - např. slevu 7% nebo nákup celého setu se slevou 50% na jeden šperk.
2. Šperky skladem – naše skladové zásoby se opírají nejen o náš vlastní sklad, ale disponujeme skladovými zásobami výrobců. To nám zajišťuje unikátní schopnost předávat našim klientům přsné informace o dostupnosti šperků.
3. Výběr šperků – každý týden přidáváme minimálně 80 nových šperků. Nyní si můžete vybrat z více než 7500 šperků. Navíc je samozřejmé, že u každého prstenu, náramku, řetízku máte na výběr z několika různých velikostí.
4. Záruky – zákonná 24 měsíční záruka je samozřejmostí. Tím, že přísně vybíráme zboží, které nabízíme a tím eliminujeme šperky nízké kvality, máme možnost poskytovat našim klientům nadstandardní servis v podobě možnosti zboží vrátit, vyměnit a v některých případech reklamovat i po době uplynutí zákonné lhůty.
Další zárukou je naše registrace u puncovního úřadu, který má možnost kdykoliv provádět kontrolní nákup. Stejně tak nás pravidelně navštěvují zaměstnanci puncovního úřadu a kontrolují dodržování pravidel prodeje šperků z drahých kovů.
5. Servis – vždy se na nás můžete obrátit. Tým, který vás obsluhuje zná šperky velmi detailně a dokáže poradit s výběrem. Vaše dotazy zodpovídáme v nejkratší době.
6. Informace o špercích – šperky, které prodáváme musíme znát, a tak u každého šperku naleznete všechny možné dostupné a podstatné informace. Navíc pro vás máme obecné důležité informace o špercích pečlivě seskupené v rozsáhlém článku o špercích..
7. Fotografie šperků - víme, že rozhodující při nákupu šperků přes internet jsou fotografie, proto poskytujeme takové, které odpovídají skutečnosti a jsou v dostatečně velkém rozlišení. Kvalitu fotografií šperků, které pořizujeme dokládá i fakt, že za fotografie šperků obdrželi nejedno ocenění a chválu našich zákazníků, ale i to, že nám konkurenční obchody stále fotografie odcizují:-).