snubní prsteny Snubní prsteny
jsou symbolem manželství. První zmínky o předávání prstenů jako symbolu svazku jsou cca 5000 let staré a pocházejí z Egypta. Další, častější záznamy nacházíme ve starém Římě, odkud se tato tradice přenesla do novodobých dějin, zejména pak do křesťanství. V hlubším významu je výměna prstenů výměnou nekonečnosti - tedy příslibem věčnosti.

Snubní prsteny jsou velice variabilní. Je obvyklé, že pár si pořizuje stejné, či jen kamenem odlišné typy prstýnků. Nejobvyklejším materiálem pro výrobu snubních prstenů zůstává tradiční zlato, ale velmi často se jedná o prsteny ocelové s pozlacením, titanové či méně obvyklé - wolframové (nejodolnější kov). Barva se za poslední generaci přesunula od žlutého zlata k zlatu bílému, popř. jejich kombinacím. Při výběru snubních prstenů si dejte na čas s výběrem - není většinou dobré dávat přednost módním výstřelkům - přeci jen tento prsten chcete nosit co nejdéle, tak je lépe volit nadčasové designy.

Snubní prsteny níže uvedené můžete libovolně kombinovat - ať už vzory, změny barvy zlata, osazení kameny - téměř vše je prakticky na Vaší volbě. V poznámce u každého prstenu z nabídky je udáno, zdali uvedená cena je za pár či za kus a v jakých konkrétních velikostech jej nabízíme. Konečná cena prstenů Vám bude stanovena dle Vašich konkrétních velikostí.
Rytiny do prstenů jsou samozřejmostí a jakýmkoliv úpravám - třeba i nestandartním, rádi vyjdeme vstříc.