Šperky Just Cavalli, Miss Sixty - novinky

Přejeme Vám krásný den:-)
Představujeme Vám nové šperky od dvou světoznámých výrobců: nové kolekce Just Cavalli a Miss Sixty jsou vskutku více než povedené. Tradiční je pro obě značky vysoká kvalita použitých materiálů a samozřejmě jedinečné designy šperků.


šperky Just Cavalli
Kolekce Just Cavalli používají tradičně jako materiál pro své šperky postříbřenou nebo pozlacenou mosaz, která je nealergickým kovem. Jako symbol si opakovaně návrhář Robert Cavalli vybírá hada, který zdobí vkusně, výrazně a zároveň elegantně i poslední kolekci Circular Snake.
přívěsek Circular Snake Just Cavalli align= náramek Circular snake Just Cavalli


náušnice Circular Snake Just Cavalli přívěsek Circular Snake Just Cavalli přívěsek Circular Snake Just Cavalli prsten Circular Snake Just Cavallišperky Miss Sixty
Nová kolekce Flower PI od Miss Sixty je inspirována jarními motivy květin. Nádherné ocelové šperky doplněné červeným smaltem jsou půvabným doplňkem každé ženy, která vyznává design, eleganci a typicky ženské vzory šperků.


Prsten Flower Miss Sixty Přívěsek Flower Miss Sixty


Druhá kolekce šperků od Miss Sixty hyří noblesou a elegancí, kterou vytváří pomocí leštěné pryskyřice v půvabným tvarech. Kolekce Boule QI je plná radosti a především elegance.


Prsten Boule QI Miss Sixty Prsten Boule QI Miss Sixty

09. Únor 2012