Novinky Morellato na jaro 2013

První jarní dny máme za dveřmi - všichni se už asi těšíme na teplejší počasí a sluníčko, které přinese pozitivnější náladu. A i když to na většině míst v Čechách vypadá, že se zima nechce vlády pustit, my jsme poslové jarních novinek. Třeba tím už zimu vyženeme;)
Každému, kdo se rád ozdobí nebo druhým udělá radost blýskavými šperky přinášíme novinky od tří italských značek: Morellato, Miss Sixty a Just Cavalli.

Jen ve stručnosti připomeneme základní fakta:

Morellato patří k nejvýznamnějším producentům ocelových šperků pro ženy. Samozřejmě, že i šperky pro muže jsou v produkci této značky. V ČR má Morellato velmi dobře vybudovanou pozici především díky široké škále dámských šperků. Morellato doplňuje své kolekce šperků kolekcemi elegantních hodinek, peněženek a dalších módních doplňků. Morellato je vždy elegantní, i když někdy výrazné a neotřele originální. šperky Morellato


Miss Sixty je módní značka, která vyrábí nejen šperky, ale i luxusní hodinky za skvělé ceny.
Nejvíce se však proslavila především díky dámským oděvům.
I přes to, že má ve znaku 60-ku je zaměřena na mladší klientelu. Šperky Miss Sixty jsou proto výrazné a velmi moderní. Vždy odpovídají na současné trendy, i když se mnoha kolekcích nedá upřít velká nadčasovost. Kolekce šperků Miss Sixty zahrnují nádherné prsteny, náhrdelníky, náramky a náušnice, které jsou vzájemně velmi vkusně vyladěné. Perfektně pak doplňují celkový outfit.
Pánové v případě Miss Sixty mají smůlu - tato značka vyrábí šperky a hodinky pouze pro dámy - ostatně už název napovídá, že to tak bude:-)
šperky Miss Sixty

Just Cavalli je značkou, která rozhodně není určena širokým vrstvám veřejnosti. To není dáno jen vyšší cenou, ale především nespornou extravagancí, která prolíná každou kolekci těchto šperků.
Just Cavalli je značkou známého italského návrháře Roberta Cavalli, který může být hrdý na uznání, které se mu dostalo ve světě módních designů. Proto i hodinky Just Cavalli patří mezi skvostné vrcholy designového umění - jsou jakýmsi klenotem mezi hodinkami.
Just Cavalli přináší výrazné dsigny a prvky nejen do kolekcí šperků určených ženám, ale i šperky pro muže od této značky se pyšní působivými artikly.
Jucsta cavalli kolekce šperků

Ať už preferujete jakoukoliv z těchto značek, toto mají společné:
Precizní zpracování
Vysokou úroveň kvality materiálů.
Propracované designy pocházející z per italských návrhářů.
Celý set můžete získat za zvýhodněnou cenu(s 50%-ní slevou na nejlevnější model) v akci kolekce.

18. Březen 2013