Nové šperky s krystaly Swarovski - Oliver Weber

Hezký den všem příznivcům šperků.
Vy všichni, kteří máte rádi pojem Swarovski, jistě oceníte, že v sekci šperky Swarovski naleznete 180 nových šperků značky Oliver Weber. Úchvatné šperky zdobené krystaly Swarovski zasazené do oceli, rhodiovaného stříbra nebo nealergického rhodiovaného kovu.

Kolekce Fancy Free je vyrobena z akrylátového skla, ve kterém jsou zasazeny krystaly Swarovski tak, že se tímto letním šperkem můžete koupat.
Výrazné a přesto elegantní barvy této módní kolekce snadno sladíte s vaším outfitem nebo plavkami.

Fancy Free fuxia Oliver Weber přívěsek fancy free white Oliver Weber přívěsek fancy free yellow Oliver Weber Fancy Free Sun Oliver Weber Fancy Free Foglia Oliver Weber Fancy Free Sun Oliver Weber Fancy Free Sun Oliver WeberZ dalších šperků vybíráme tyto skvostné šperky z kolekce Alas. Náušnice s nádherným náhrdelníkem inspirované křídly. Skutečně mistrovská práce klenotníků na těchto modelech zanechala jedinečnost, eleganci, neotřelost a inspiraci svobodou.


Přívěsky nebo nášnice Simple jsou jednoduché:-) Ano, a v jednoduchosti je krása - proto elegantní náušničky a přívěsky tradičního vzoru s velkými krystaly Swarovski za velmi příznivou cenu potěší každou ženu a dívku, která má ráda eleganci.


Dále pouze telegraficky - nádherné přívěsky osazené nejkvalitnějšími krystaly z dílny Swarovski. Elegantní, moderní, nadčasové, fashion. Stačí si jen vybrat:


Komu je tato ochutnávka málo, může si vybrat z celé nabídky značky Oliver Weber.

16. Květen 2012