Luxusní Swarovski Elements za skvělé ceny!

Oliver Weber si pro všechny milovnice krystalů Swarovski připravil nádherné modely náušnic, náramků, prstenů, náhrdelníků a přívěsků.

Všechny modely šperků Oliver Weber jsou výsledkem předních designerů, kteří kolekcemi šperků se Swarovski Elements vyjádří eleganci, modernost a nevšednost.
Perfektní třpyt krystalů, kterými jsou šperky Oliver Weber osazeny, je dán krystaly z dílny Swarovski, se kterou tato rakouská značka už dlouhé roky spolupracuje.

náramek Flex Crystal Oliver Weber
náramek Flex gold Oliver Weber

Některé šperky jsou prostě srdcová záležitost. A tak tomu je doslova v případě dokonale vybroušených Swarovski krystalů do designů s motivem srdce.
Na výběr jsou podle barev vašeho outfitu ve zlaté, kouřové a lehce duhový(AB) krystal.
Náhrdelník Swarovski Elements - Oliver Weber
Náhrdelník Swarovski Elements gold - Oliver Weber Náhrdelník Swarovski Elements eternal Satin - Oliver Weber

Oliver Weber do svých kolekcí rád používá barevné krystaly Swarovski. V tomto případě oceníte jednoduchý design a dominantní tyrkysové krystaly s fantastickým leskem.
Přívěsek s krystaly Swarovski Oliver Weber Fun Turquoise Náušnice s krystaly Swarovski Oliver Weber Fun Turquoise

Milovnice výraznějších barev si přijdou na své, protože Oliver Weber rád používá červenou, žlutou či zelenou. Přívěsek s krystaly Swarovski Oliver Weber Fun Siam Náušnice s krystaly Swarovski Oliver Weber Fun Siam

Ty z Vás, které však dávají přednost bílým krystalům jsou tu samozřejmě klasické "bílé" krystaly s vysokým třpytem.
Přívěsek s krystaly Swarovski Oliver Weber Fun Crystal Náušnice s krystaly Swarovski Oliver Weber Fun Crystal

Aktuálně je v kolekcích Oliver Weber přes 1300 šperků. Na většině jsou použity krystaly Swarovski. Šperky jsou obvykle vydávány v kolekcích. Můžete využít akci kolekce(koupíte 3 šperky z kolekce a nejlevnější z nich máte za polovic). Vybrat si můžete z jednotlivých soliterních kusů(které můžete vzájemně vyladit podle typu či barvy) - máte-li např. rádi lehce duhové(AB) krystaly, můžete zkombinovat např.:
Náušnice s krystaly Swarovski Oliver Weber Public White Přívěsek s krystaly Swarovski Oliver Weber Discover Crystal Prsten s krystaly Swarovski Oliver Weber Couleur

25. Únor 2013