Dětské náušnice - jaký zvolit kov a zapínání.

Vážení zákazníci, milí přátelé,
mnoho z vás se na nás obrací s dotazy týkající se dětských náušnic.
Dotazy směřují k velikostem, materiálům, zapínání.
Zkusíme proto v krátkosti zvěcnit to nejdůležitější při výběru náušnic pro děti.

  1. Zapínání - obvyklé zapínání dětských náušnic je na brizuru(vidíte na spodním obrázku). Toto zapínání je velmi bezpečné proti nechtěné ztrátě náušnic. Zároveň u tohoto typu zapínání nepřekáží jiné části za ouškem(např. puzeta) a nehrozí jejich ztráta. Toto zapínání je možné použít u miminek od dvou měsíců.
  2. Materiál a hypoalergenní úprava - nejlepší volbou pro dětské náušnice je bílé nebo žluté zlato, které je upraveno rhodiováním. Zlato a jeho příměsi jsou obvkle dobře snášeny a nevyvolávají alergické  reakce. Rhodiování takové nežádoucí reakce ještě snižuje a prodlužuje původní vzhled náušnic.
  3. Estetika - dětské náušnice, které prodáváme jsou zdobeny krystaly Swarovski nebo  Preciosa, popř. kubickými Zirkony a hodnotnější variantou je osazení diamanty. Kombinací žlutého nebo bílého kovu s množstvím barevných variant kamínků je opravdu mnoho a záleží pouze na vašich osobních preferencích - nicméně naše návrhy zpracovávají přední zlatníci a návrháři designu.

Víme, že i při opatrnosti se stávají nehody, a tak při nákupu dětských náušnic nad 1500,- Kč Vám ZDARMA na 1 rok pojistíme dětské náušnice proti mnoha různým rizikům - i nechtěnému mechanickému poškození. O nic se starat nemusíte - v nákupním košíku je pojištění zdarma na rok viditelné. Po 14-ti dnech od odeslání zásilky Vám pošleme pojistnou smlouvu.

Uložit

06. Červen 2017