Snubní prsteny kolekce ELISKA-28

Snubní prsteny kolekce ELISKA-28

Uvedená cena platí pro jeden prsten.
Konečná cena je závislá na aktuální ceně zlata a velikosti prstenu. Základní kámen je zirkon, lze ho nahradit briliantem požadované kvality. Možnost výběru velikostí 47-71mm.

Novinka - snubní prsteny lze vyrobit i ve stříbře a brilianty (případně zirkony) bílé nebo černé barvy. Cenu Vám sdělíme na požádání. Velikost prstenů, výběr kamene (briliant nebo zirkon) a výběr barvy (bílá nebo černá) a případný text rytiny napište v košíku do poznámky, vždy Vás však budeme telefonicky kontaktovat pro ověření správnosti údajů.
   

ELISKA_28

Odesíláme do 21 dnů

Původní cena:

Cena 5 997 Kč

Doprava zdarma

Nákup tohoto šperku se řídí pravidly zakázkové výroby.
Materiálruthenium, bílé zlato 585/1000, zirkon
Osazenízirkon
Určen proženy
Šíře3.5 mm
Typs kamínkem
Barvabílá, černá
Váhau velikosti 54mm - 2.95 g

HejralHejral Firmu HEJRAL Kov a šperk založil v roce 1988 Vladimír Hejral jako ryze českou šperkařskou společnost. Ve svých začátcích se zabývala autorskou a zakázkovou výrobou šperků. V průběhu dalších let rozšířila činnost a sériovou výrobu zlatých a stříbrných šperků. V polovině devadesátých let patřila objemem své výroby do první desítky firem v České republice. Od roku 1992 si firma začala budovat pozici na trhu především jako výrobce snubních prstenů, které distribuovala jak pod svojí značkou, tak pod značkou jiných obchodních firem. V současnosti naše firma vyrábí cca 500 vzorů snubních a zásnubních prstenů, které průběžně obměňuje.

Mohlo by se vám líbit