Dětské náušnice s brilianty ND1897Z

Dětské náušnice s brilianty ND1897Z

Jedná se o vysoce kvalitní zlaté dětské náušničky, které jsou vyrobeny ze 14ti karátového zlata (585/1000), přičemž veškeré šperky z bílého zlata jsou povrchově upraveny Rhodiem pro dosažení dokonalého vzhledu a hypoalergenních vlastností. Při výrobě jsou používány pouze kvalitní brilianty (kvalita SI, případně na vyžádání VS a barva G).

Dětské náušnice Cutie Jewellery jsou dodávány automaticky se zapínáním na brizuru, lze použít již u miminek od dvou měsíců. Zároveň lze dětské náušnice nechat vyrobit se zapínáním na klapku, které mohou zdobit i velké slečny na prahu dospělosti.
V případě Vašeho zájmu o výrobu náušnic s jiným zapínáním viz. další obrázek, kde jsou možnosti další výroby, nás kontaktujte, nebo připište do poznámky v objednávce, budeme Vás následně kontaktovat.
Cenu a termín dodání Vám sdělíme na požádání.
Tyto náušnice dodáváme i v bílém zlatě (rhodiované žluté zlato)..

Náušnice jsou dodávány v originální krabičce této značky.    

Produkt je již vyprodán.
Doprava zdarma

Nákup tohoto šperku se řídí pravidly zakázkové výroby.
Materiálbriliant, žluté zlato 585/1000
Osazení briliant
Specifikace osazení2x briliant SI1/G = 0.060 ct
Určen proděti
Typs kamínkem
Barvačirá, zlatá
Délka1.4 cm
Rozměrozdoby 5.5x5.3 mm
Váha0.95 g

Cutie DiamondsCutie Diamonds Luxusní provedení, vrcholné designy, kvalitní 14-ti karátové zlato a pravé diamanty. Taková je kolekce Cutie Diamonds od předního českého výrobce zlatých šperků. Unikátní kolekce zlatých náušnic pro děti.

Mohlo by se vám líbit