8 Nej Piercing-sperky.cz


Nejvíce značkových šperků – v současné chvíli pro naše klienty máme cca 8.000 modelů šperků. V různých variantách barev a velikostí.

Nejvíce obsloužených zákazníků – za 10 let působnosti na poli internetového obchodování se šperky jsme obsloužili přes 50.000 zákazníků.

Největší tržní podíl – za uplynulých deset let se díky nám uskutečnil obrat šperků v řádech několika desítek milionů korun. Zařadili jsme se tak mezi leadery v prodeji šperků v ČR.

Nejoblíbenější obchod se šperky – nejen pro svůj osobní a neformální přístup, ale především díky profesionalitě a znalosti šperků nás zákazníci hodnotí jako jeden z nejoblíbenějších e-shopů.

Nejpřehlednější e-shop - 10 let zkušeností a vývoje nám jasně ukázalo, co a jak se Vám – našim zákazníkům líbí nejvíce. Uzpůsobili jsme proto náš e-shop přesně podle představ našich klientů.

Nejvěrnější fotografie - víme, že fotky jsou to nejdůležitější v případě našeho eshopu. Fotky šperků jsou proto přesné, velké a detailní.

Nejvíce výhod – pro naše zákazníky máme mnoho výhod:
- Klientskou slevu
- Slevu za kolekci
- Dárky k objednávkám

Nejvíce informací – šperky, které prodáváme, detailně známe. Máme proto vždy nejvíce informací ke šperkům - rozměry, popisky šperků, texty o špercích.